Levný nábytek Praha

Jsme bazar nábytku z Prahy a nabízíme prodej levného nábytku. V případě že jste v pronajatém bytě a stačí Vám nábytek z bazaru a hledáte levný nábytek Praha. Tak náš bazar nábytku Vám nabízí velice výhodnou alternativu.

Bazar nábytku Praha

Nabízíme levný nábytek a to sedací soupravy, skříně, stoly, zahradní nábytek. Dále i jiné bytové vybavení a kancelářské vybavení typu stoly a židle. Nabízíme kancelářské skříně a jiné vybavení pro firmy. Pokud se rozhodnete pro levné vybavení, tak nabízíme také odvoz nábytku na místo určení a montáž. Nábytek je možno objednat na několik etap. Je také možno se domluvit na velkém stěhování všeho nábytku s dopravou v jednom dni.

Levný nábytek Praha

Tato alternativa je vhodná pro lidi, kteří jsou v pronajatém bytě a stačí jim základní vybavení stůl, postel a židle. Cena nábytku pro celý byt je zhruba kolem 7 000 Kč a v ceně je také stěhování nábytku až do bytu. V této ceně je vybavení celého bytu, bez spotřebičů.

Bazar nábytku Praha
Bazar nábytku Praha

Spotřebiče neprodáváme ale je možné u nás objednat požadavek. Na spotřebič a jakmile budeme mít nabídku na výkup spotřebiče, tak bychom Vám dali ihned vědět. Pokud tedy nespěcháte na levné vybavení. Tak nám stačí zaslat požadavek přes náš email a my Vám dáme ihned vědět jakmile budeme mít připravený spotřebič.

Spotřebiče lze u nás sehnat již od 2 000 Kč za pračku a již od 1 500 Kč za lednici

převážně jde o spotřebiče max. 4 roky staré. Na spotřebiče dáváme záruku na odzkoušení 14 dní.

Dopravu nábytku zajišťuje, je také možno u nás nábytek zakoupit a po čase jak se rozhodnete opustit pronajatý byt. Tak nábytek od Vám zpětně odkoupíme. Svým způsobem jde o pronájem nábytku na dobu určitou.

Levný nábytek za odvoz

Věříme že s naší nabídkou budete spokojeni. V případě zájmu o aktuální nábytku levného nábytku, nás kontaktujte na uvedený email. Obratem Vám zašleme odkaz, kde bude aktuální nabídka.

Levný nábytek

Pokud Vám jednoduše nábytek nebude již vyhovovat. Třeba se rozhodnete pro větší postel. Tak pro Vaši malou válendu či postel přijedeme a na výměnu Vám přivezeme postel větší. Hradíte jen rozdíl v ceně jiného výrobku. Pokud se rozhodnete pro výměnu a modernizaci nábytku, tak nábytek který potřebujete odvézt musí být v dobrém stavu. V případě že by byl nábytek v horším stavu, tak nabízíme také likvidace nábytku.