Bazar nábytku Praha

Jsme menší bazar nábytku Praha který nabízí výkup a prodej nábytku. Specializujeme se nejen na nový a málo použitý nábytek ale také na starý nábytek z pozůstalostí. Vykupujeme nábytek převážně retro a starožitný z pozůstalostí. Pokud se rozhodnete svůj nábytek dát k nám do bazaru, tak je možno také od odvoz nábytku.

Bazar nábytku Praha
Bazar nábytku Praha

Pokud se rozhodnete dát nábytek do bazaru. Tak nabízíme také odvoz nábytku. V lokalitách Praha ale také z celého Středočeského kraje a to Praha – západ a Praha – východ. Pokud by cesta byla zhruba do 100 km od Prahy, tak odvoz nábytku také zajistíme.

Bazar nábytku Praha

Sídlíme na Praze 6, většina lidí v případě pronájmu bytu má nábytek ikea a použitý nábytek již zakoupený z bazaru. Pokud se rozhodnete prodat nábytek, tak nám než k nám přijedete zašlete fotky přes email. Posoudíme stav, navrhneme cenu a pokud se domluvíme, tak klidně Vám ušetříme námahu a odvoz zajistíme na naše náklady.

Kancelářský nábytek

Odvoz nábytku do bazaru zajišťujeme dodávkou a skřínovým vozem. Pokud už je odkup domluvený na daný den, tak prosím zajistěte parkování a místo pro nákladní vůz. Přijedou většinou dva pracovníci kteří nábytek snesou a naloží do přistaveného vozu.

Starý nábytek

Chápeme mnoho zákazníků, kteří se snaží prodat do bazaru starý nábytek. Upozorňujeme některý starý nábytek např. z pozůstalostí je v některých případech již vysloužilí a svým způsobem již nemá cenu. Potřebujete se zbavit starého nábytku a zajistit odvoz? Nabízíme také odvoz a likvidaci starého nábytku. Nábytek odvážíme na skládky a na sběrné dvory. Starý nábytek může být také zdevastovaný a demontovaný.

Přijedeme a nábytek odvezeme. Zákazník uhradí jen stěhovací služby v běžné výši a to 200 Kč / za hodinu za pracovníka.

Bazar nábytku Praha

Bazar nábytku

Bazar nábytku se postará také o výkup nábytku a odvoz a likvidace nábytku. Pokud tedy jste v pronajatém bytě a nábytek potřebujte rychle dát pryč. Tak něco vykoupíme a ostatní zlikvidujeme.

Těšíme se na spolupráci.

Odvoz po dohodě kdekoli v ČR, nejen Praha.